FURNITURE / Misc. Furniture / Magazine rack 7517341
nr 751 7341
MAGAZINE RACK
length: 56, width: 36, height: 54, wear, damages.
längd: 56, djup: 36, höjd: 54
Condition: slitage, skador
300
SEK 550
Monday April 2 2012
at 18:14:19
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
500 kr